Crock-Pot CSC062X daugiafunkcis puodas 5,6 l 1400 W juodas, nerūdijantis plienas
Crock-Pot CSC062X daugiafunkcis puodas 5,6 l 1400 W juodas, nerūdijantis plienas

















Crock-Pot CSC062X daugiafunkcis puodas 5,6 l 1400 W juodas, nerūdijantis plienas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Capacity | 5.6 L |
| Control type | Buttons, Touch |
| Non-stick coating | Yes |
| Product colour | Black, Stainless steel |
| Power | 1400 W |
| Easy to clean | Yes |
| Timer | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Dishwasher safe inner pot | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Stop/cancel button | Yes |
| Safety lock | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Number of persons | 7 person(s) |
| Delayed start timer | Yes |
| Number of auto cooking programs | 14 |
| Lid opening type | Manual |
| Height | 344 mm |
| Weight | 6.16 kg |
| Depth | 310 mm |
| Width | 342 mm |
| Recipe book | Yes |
| Rice | Yes |
| Dessert | Yes |
| Meat | Yes |
| Soup | Yes |
| Vegetables | Yes |
| Keep warm function time | 4 h |
| Risotto | Yes |
| Porridge | Yes |
| Stew | Yes |
| Keep warm function | Yes |
| Steam cooking | Yes |
| Yogurt | Yes |
| Steam pressure function | Yes |