Termosas Maestro MR-1631-150 yra 1,5 l talpos izoliacinis indas, skirtas gėrimams laikyti karštus iki 12 valandų ir šaltus iki 24 valandų. Pagamintas iš nerūdijančio plieno ir plastiko, jis turi ergonomišką rankeną ir yra lengvai valomas.
Termosas Maestro MR-1631-150 yra 1,5 l talpos izoliacinis indas, skirtas gėrimams laikyti karštus iki 12 valandų ir šaltus iki 24 valandų. Pagamintas iš nerūdijančio plieno ir plastiko, jis turi ergonomišką rankeną ir yra lengvai valomas.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Thermos Maestro MR-1631-150 yra 1.5L izoliacija turintis indas, skirtas gėrimams laikyti karštus iki 12 valandų ir šaltus iki 24 valandų. Pagamintas iš nerūdijančio plieno ir plastiko, jis turi ergonomišką rankeną ir lengvai valomas.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Termosas |
| Prekės ženklas | Thermos |
| Modelis | Maestro MR-1631-150 |
Specifikacijos | |
| Talpa | 1500 ml |
| Puodelio talpa | 350 ml |
| Skersmuo | 10 cm |
| Svoris | 1.1 kg |
| Aukštis | 335 mm |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas, Plastikas |
Techniniai duomenys | |
| Karštų gėrimų laikymo laikas | 12 valandų |
| Šaltų gėrimų laikymo laikas | 24 valandos |
| Sandarus | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
Įspėjimas dėl saugumo | |
| Įspėjimai | Nenaudokite karštiems, sprogstamiems ar nuodingiems skysčiams. Produktas nėra skirtas pavojingų medžiagų ar cheminių medžiagų laikymui. Būkite atsargūs jungdami prie elektros šaltinio. |