Elektroninės asmeninės svarstyklės turi maksimalų svorio pajėgumą iki 180 kg ir matuoja kg, lb bei ST. Jos veikia su įkraunama ličio jonų baterija su USB-C jungtimi ir pasižymi 100 g tikslumu.
Elektroninės asmeninės svarstyklės turi maksimalų svorio pajėgumą iki 180 kg ir matuoja kg, lb bei ST. Jos veikia su įkraunama ličio jonų baterija su USB-C jungtimi ir pasižymi 100 g tikslumu.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Elektroninės asmeninės svarstyklės turi maksimalų svorio pajėgumą iki 180 kg ir matuoja kg, lb ir ST. Jos turi įkraunamą ličio jonų bateriją su USB-C jungtimi ir tikslumą 100 g.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Elektroninės Asmeninės Svarstyklės |
| Prekės Ženklas | ADLER |
| Modelis | AD 8194s STRIPES |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 300 mm × 265 mm × 22 mm (P × A × G) |
| Svorio Pajėgumas | 180 kg |
| Tikslumas | 100 g |
| Medžiaga | Grūdintas Stiklas, Technopolimeras |
| Spalva | Juoda |
Techniniai Duomenys | |
| Baterijos Tipas | Ličio Jonų (Li-Ion) |
| Maitinimo Jungtis | USB Type-C |
| Baterijos Įtampa | 3.7 V |
| Baterijos Pajėgumas | 250 mAh |
| Baterijos Įkrovimo Laikas | 2 - 3 valandos |
| Jutiklių Skaičius | 4 |
| Valdymo Tipas | Liečiamas |
| Matavimo Vienetai | kg, lb, ST |
| Ekrano Dydis | 75 mm × 31 mm |
| Ekrano Tipas | LCD |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Laikyti toliau nuo vandens. Nedėti ant nestabilių paviršių. Užtikrinti, kad svarstyklės būtų ant lygaus ir kieto paviršiaus. | |