- Prekė sandėlyje
Elektroninės virtuvės svarstyklės su maksimalia svorio talpa 10 kg ir tikslumu 1 g. Jos turi nulio funkciją, skysčių matavimo galimybę ir USB-C maitinimą.
Elektroninės virtuvės svarstyklės su maksimalia svorio talpa 10 kg ir tikslumu 1 g. Jos turi nulio funkciją, skysčių matavimo galimybę ir USB-C maitinimą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Elektroninės virtuvinės svarstyklės su maksimaliu svorio pajėgumu 10 kg ir tikslumu 1 g. Funkcijos apima nulio svorio funkciją, skysčių matavimo galimybę ir USB-C maitinimą.
Funkcijos | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Elektroninė Virtuvinė Svarstyklė |
| Prekės Ženklas | Adler |
| Modelis | AD 3177wb |
Specifikacijos | |
| Maksimalus Svorio Pajėgumas | 10 kg |
| Tikslumas | 1 g |
| Sverimo Paviršius | 160 x 220 mm |
| Ūgis | 27 mm |
| Rodmenų Tipas | LED |
| Maitinimo Šaltinis | USB-C |
| Galimos Spalvos | Juoda, Balta |
Papildoma Informacija | |
| Funkcijos |
|
| Saugos Įspėjimas | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite kontakto su vandeniu. Prieš naudojimą įsitikinkite, kad svarstyklės tinkamai sukalibruotos. |