- Prekė sandėlyje
-
−4%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Su „Philips“ ekologiško leidimo virduliu
Pusryčiai ką tik tapo geresni
Kiekvieną rytą greitai ir lengvai pasimėgaukite mėgstamu gėrimu žadinimui. Tvariai sukurtas iš 100 % biologinės kilmės plastiko², kad gamybos proceso metu CO2 pėdsakas sumažėtų 25 %¹, ir pasižymi energiją taupančiomis funkcijomis žalesnei ateičiai.
¹Skaičiavimas pagrįstas to paties prietaiso gamyba naudojant bioplastiką, palyginti su 100 % gryno plastiko (arba gryno polipropileno) gamyba.
²Pagrindinis korpusas pagamintas iš 100 % PP plastiko iš sertifikuotų biologinės kilmės šaltinių, remiantis masės balanso principu (BioPP sudaro 84 % viso plastiko).
| Santrauka | „Philips Eco Conscious Edition HD9365/10 5000 Series“ virdulys. Vandens bako talpa: 1,7 l. Galia: 2200 W. Korpuso medžiaga: Plastikas, Vandens lygio indikatorius. Belaidis. Filtravimas |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.versuni.com/products/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,25 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,205 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,235 |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Filtravimas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Maitinimo šviesos diodas | Taip |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| Belaidis | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 22–240 V |
| Galia | 2200 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Gylis | 158,5 mm |
| Ūgis | 253,9 mm |
| Svoris | 970 g |
| Plotis | 221,2 mm |
| Pakuotės gylis | 204 mm |
| Pakuotės aukštis | 249 mm |
| Pakuotės svoris | 357,7 g |
| Pakuotės plotis | 237 mm |
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Modelis | HD9365/10 |
| Modelio pavadinimas | Ekologiškas leidimas HD9365/10 5000 serijos virdulys |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0120438 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,3 kg |