-
−7%
Tefal Collection KI6668E0 elektrinis virdulys turi 1,7 L talpą ir 2400 W galingumą. Pagrindinės savybės - nerūdijančio plieno korpusas, nuimamas filtras, vandens lygio indikatorius ir automatinis išsijungimas.
Tefal Collection KI6668E0 elektrinis virdulys turi 1,7 L talpą ir 2400 W galingumą. Pagrindinės savybės - nerūdijančio plieno korpusas, nuimamas filtras, vandens lygio indikatorius ir automatinis išsijungimas.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Tefal Collection KI6668E0 elektrinis virdulys turi 1.7 L talpą ir 2400 W galingumą. Pagrindinės savybės: nerūdijančio plieno korpusas, nuimamas filtras, vandens lygio indikatorius ir automatinio išsijungimo funkcija.
Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Filtravimas | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Valdymo tipas | Rankenėlė |
| Galingumo LED | Taip |
| Vandens talpos dydis | 1.7 L |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Antikalkių filtras | Taip |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Saulės apsaugos funkcija | Ne |
Galia | |
| Galia | AC |
| Kištuko tipas | Tipas C |
| Galia | 2400 W |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1.69 kg |
| Plotis | 249.5 mm |
| Aukštis | 239 mm |
| Gylis | 177 mm |
Ergonomika | |
| Forma | Virdulio forma |
| Įjungimo/Išjungimo jungiklis | Taip |
| Pakeliama dangtelis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| Indikacijos šviesa | Taip |
| Užrakintas dangtelis | Taip |
| Dangtelio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Bevielis | Taip |