- Prekė sandėlyje
Elektrinis virdulys BOSCH TWK8613P
Elektrinis virdulys BOSCH TWK8613P
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Modelis | Styline TWK8613P |
| Talpa | 1.5 l |
| Svoris | 1.674 kg, 2.04 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Medžiaga | Plastikas, Nerūdijantysis plienas |
| Galia | 2400 W |
| Kaitinimo elementas | Diskas |
| Nuovirų filtras | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Centrinė jungtis | Taip |
| Įjungimo indikatorius | Taip |
| Temperatūros kontrolės lygis | 4 |
| Temperatūros reguliavimas | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Laido laikymo skyrius | Taip |
| Nustatoma temperatūra | 80 °C, 90 °C, 100 °C, 70 °C |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Nustatytos temperatūros palaikymo iki 30 min. režimas |
| Ilgis | 250 mm. |
| Plotis | 220 mm. |
| Aukštis | 305 mm. |
| Pagaminimo šalis | HK |