Beko HDCC 32200 X kaitlentė su dviem elektrinėmis virimo zonomis ir keraminiu paviršiumi užtikrina tolygų šilumos paskirstymą, leidžiantį vienu metu gaminti kelis patiekalus. Jos kompaktiški matmenys leidžia lengvai montuoti tiesiai į virtuvės stalviršį.
Beko HDCC 32200 X kaitlentė su dviem elektrinėmis virimo zonomis ir keraminiu paviršiumi užtikrina tolygų šilumos paskirstymą, leidžiantį vienu metu gaminti kelis patiekalus. Jos kompaktiški matmenys leidžia lengvai montuoti tiesiai į virtuvės stalviršį.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Beko HDCC 32200 X yra integruota keraminė viryklė su dviem elektrinėmis virimo zonomis, skirta efektyviam montavimui virtuvėje. Ji užtikrina vienodą šilumos paskirstymą ir lengvą valymą.
Techninės specifikacijos:
Dizainas | |
|---|---|
| Paviršiaus tipas | Stiklo-keraminis |
| Troškinimo zonos skersmuo | 14 cm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įprasta virimo zona | 1700 W |
| Elektrinių virimo zonų skaičius | 2 zona(s) |
| Viryklės tipas | Keraminė |
| Troškinimo zona | 1200 W |
| Įprastos virimo zonos skersmuo | 18 cm |
| Virimo zonų skaičius | 2 zona(s) |
| Prietaiso montavimas | Integruota |
| Rėmo spalva | Nerūdijantis plienas |
Galia | |
| Galia | 2900 W |
| Įtampa | 16 A |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 350 mm |
| Pakuotės svoris | 4.6 kg |
| Montavimo skyriaus plotis | 27 cm |
| Plotis | 288 mm |
| Pakuotės gylis | 540 mm |
| Svoris | 4.3 kg |
| Gylis | 510 mm |
| Montavimo skyriaus gylis | 49 cm |
| Pakuotės aukštis | 140 mm |
| Aukštis | 95 mm |
Ergonomika | |
| Likutinės šilumos indikatorius | Ne |
| Lengva valyti | Taip |
| Valdymo pozicija | Priekyje |
| Laikmatis | Ne |
| Vaikų užraktas | Ne |
| Valdymo tipas | Rotacinis |