-
−2%
Beko HILG 642C5 SB dujinė viryklė turi keturias apvalias kaitinimo zonas, kurių bendra galia siekia 7400 W. Jos stiklinis paviršius ir integruotas dizainas su priekiniais sukamojo tipo valdikliais užtikrina patogų naudojimą.
Beko HILG 642C5 SB dujinė viryklė turi keturias apvalias kaitinimo zonas, kurių bendra galia siekia 7400 W. Jos stiklinis paviršius ir integruotas dizainas su priekiniais sukamojo tipo valdikliais užtikrina patogų naudojimą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Beko HILG 642C5 SB dujinė viryklė turi keturias apvalias virimo zonas su bendra prijungta galia 7400 W. Ji pasižymi stiklo viršumi, integruota konstrukcija ir priekiniais sukamojo tipo valdikliais, kurie užtikrina patogų naudojimą.
Dizainas | |
|---|---|
| Įprastos virimo zonos forma | Apvali |
| Viršutinio paviršiaus tipas | Stiklas |
| Produkto spalva | Balta |
| Viryklės tipas | Dujinė |
| Didelės virimo zonos forma | Apvali |
| Švelnaus virimo zonos forma | Apvali |
| Dujinių virimo zonų skaičius | 4 zona(s) |
| Prietaiso montavimas | Integruotas |
| Virimo zonų skaičius | 4 zona(s) |
Galia | |
| Įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Dažnis | 50 Hz |
| Prijungta galia (dujoms) | 7400 W |
Svoris ir matmenys | |
| Gylis | 524 mm |
| Svoris | 14.5 kg |
| Plotis | 585 mm |
| Montavimo skyriaus plotis | 56 cm |
| Aukštis po darbo paviršiumi | 4.6 cm |
| Montavimo skyriaus gylis | 49 cm |
| Aukštis | 55 mm |
Veikimas | |
| Švelnaus virimo zona | 1000 W |
| Didelė virimo zona | 2900 W |
| Įprasta virimo zona | 1800 W |
Ergonomika | |
| Valdiklio padėtis | Priekinė / Viršutinė priekinė |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Degiklio uždegiklis | Valdiklyje |
| Valdymo tipas | Sukamasis |