- Prekė sandelyje
ŠALDYTUVAS WHK 25364 W4E WHP
ŠALDYTUVAS WHK 25364 W4E WHP
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | WHK 25364 W4E |
| Aukštis | 186.5 cm, 1865 mm. |
| Plotis | 59.5 cm, 595 mm. |
| Gylis | 66.3 cm |
| Svoris | 70 kg, 78 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 247 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 210 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 106 l |
| Triukšmo lygis | 37 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 3 |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Lentynų skaičius | 4 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Lentynų medžiaga | Stiklas. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 6.0 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Valdymas | Elektroninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 633 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |