- Prekė sandėlyje
Šaldytuvas Samsung RB38C602DSA/EF
Šaldytuvas Samsung RB38C602DSA/EF
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Modelis | RB38C602DSA/EF |
| Aukštis | 203 cm, 2108 mm. |
| Plotis | 59 cm, 637 mm. |
| Gylis | 65 cm |
| Svoris | 72 kg, 76 kg. |
| Spalva | Grafito sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Metinės energijos sąnaudos | 211 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 276 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 114 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 3 |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldytuve | No frost |
| Šaldymo sistema šaldiklyje | No frost |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas. Artimos 0 °C temperatūros zona- Ne. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 8 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 740 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |