- Prekė sandelyje
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C600ESA/EF
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C600ESA/EF
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Modelis | RB34C600ESA/EF |
| Aukštis | 185.3 cm, 1853 mm. |
| Plotis | 59.5 cm, 595 mm. |
| Gylis | 65.8 cm |
| Svoris | 62 kg, 63 kg. |
| Spalva | Sidabro sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Bendra šaldytuvo talpa | 344 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 230 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 114 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldytuve | No frost |
| Šaldymo sistema šaldiklyje | No frost |
| Lentynų skaičius | 4 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas. Artimos 0 °C temperatūros zona- Ne |
| Greitas užšaldymas | Taip. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 8 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui | 9 h |
| Valdymas | Elektroninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 658 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |