- Prekė sandelyje
Šaldytuvas šaldiklis apačioje LG GBV3100EPY
Šaldytuvas šaldiklis apačioje LG GBV3100EPY
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LG, LG |
| Modelis | GBV3100EPY |
| Aukštis | 186 cm, 1953 mm. |
| Plotis | 59.5 cm, 651 mm. |
| Gylis | 68.2 cm |
| Spalva | Sidabro sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Bendra šaldytuvo talpa | 334 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 234 l |
| Naudingoji šaldiklio talpa | 110 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Valdymas | Sensorinis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 75.2 kg. |
| Ilgis | 764 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |