- Prekė sandelyje
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje NRK6192AXL4
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje NRK6192AXL4
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | GORENJE, Gorenje |
| Modelis | NRK6192AXL4 |
| Aukštis | 185 cm, 1850 mm. |
| Plotis | 60 cm, 600 mm. |
| Gylis | 59.2 cm |
| Svoris | 59 kg, 62.876 kg. |
| Spalva | Sidabro sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 240 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 203 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 99 l |
| Triukšmo lygis | 38 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 3 |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Taip. Artimos 0 °C temperatūros zona- Taip |
| Greitas užšaldymas | Taip. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 12 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui | 17 h |
| Valdymas | Sensorinis |
| Papildoma informacija | Garsinis atvirų durų signalas |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 592 mm. |
| Pagaminimo šalis | SI |