- Prekė sandėlyje
ŠALDYTUVAS RB53DG706CB1EO SMG
ŠALDYTUVAS RB53DG706CB1EO SMG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Modelis | RB53DG706CB1EO |
| Aukštis | 203 cm, 2030 mm. |
| Plotis | 75.9 cm, 759 mm. |
| Gylis | 71.1 cm |
| Svoris | 111 kg, 116.4 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | C |
| Metinės energijos sąnaudos | 199 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 538 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 370 l |
| Naudingoji šaldiklio talpa | 168 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 2 |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Lentynų skaičius | 4 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas. Artimos 0 °C temperatūros zona- Taip. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 8 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui | 15 h |
| Vandens ir ledo įrenginys | Ne |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis, Išmaniuoju telefonu |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 711 mm. |
| Pagaminimo šalis | TH |