- Prekė sandelyje
Šaldytuvas RB33J3205SA/EF SMG
Šaldytuvas RB33J3205SA/EF SMG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Modelis | RB33J3205SA/EF |
| Aukštis | 185 cm, 1850 mm. |
| Plotis | 59.5 cm, 595 mm. |
| Gylis | 66.8 cm |
| Svoris | 70.1 kg, 72 kg. |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 248 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 232 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 230 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 118 l |
| Naudingoji šaldiklio talpa | 98 l |
| Triukšmo lygis | 40 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 3 |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldytuve | No frost |
| Šaldymo sistema šaldiklyje | No frost |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas. Artimos 0 °C temperatūros zona- Ne |
| Greitas užšaldymas | Taip. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 13 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Kompresorių kiekis | 1 |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui | 24 h |
| Vandens ir ledo įrenginys | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Papildoma informacija | Technologija Multi Flow. Sistema All Around Cooling |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 675 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |