Šaldytuvas MPM-46-CJ-08 juodas
Šaldytuvas MPM-46-CJ-08 juodas



Šaldytuvas MPM-46-CJ-08 juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Refrigerator type | Compressor |
| Reversible doors | Yes |
| Appliance placement | Freestanding |
| Door hinge | Left/right |
| Product colour | Black |
| Built-in display | No |
| AC input voltage | 230 V |
| Annual energy consumption | 79 kWh |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Energy efficiency class | E |
| Width | 440 mm |
| Weight | 15 kg |
| Depth | 470 mm |
| Height | 510 mm |
| Package weight | 16 kg |
| Total net capacity | 40 L |
| Cooling agent | R600a |
| Noise level | 39 dB |
| Fridge number of shelves/baskets | 1 |
| Automatic defrost (fridge) | No |
| Warnings | Avoid storing near sources of heat and fire., Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2549908 |