Šaldytuvas GORENJE NRK720EAXL4
Šaldytuvas GORENJE NRK720EAXL4





Šaldytuvas GORENJE NRK720EAXL4
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Gorenje |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Tipas | Šaldytuvas su apatiniu šaldikliu |
| Šaldymo technologijos tipas | Visiškai be šerkšno |
| Aukštis | 201,3 cm |
| Plotis | 71 cm |
| Gylis | 69,4 cm |
| Standartizuotas plotis | 75 cm |
| Standartizuotas aukštis | 205 cm |
| Spalva | Pilka |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | IR |
| Garso lygio klasė | C |
| Triukšmo lygis | 36 dB |
| Vėsusis stalčius | Artima 0°C zona |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Taip |
| Valdymas | Išorinis jutiklinis LCD ekranas |
| Metinės energijos sąnaudos | 298 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 345 l |
| Naudinga šaldiklio talpa | 150 litrų |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Ledukų generatorius | Ne |
| Durų rankena | Taip |
| Kompresoriaus tipas | Inverteris |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 3 |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 10 kg / 24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 12 val. |