- Prekė sandelyje
ŠALDYTUVAS GBBSJ10EEP LG
ŠALDYTUVAS GBBSJ10EEP LG



ŠALDYTUVAS GBBSJ10EEP LG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LG, LG |
| Modelis | GBBSJ10EEP |
| Aukštis | 1860 cm, 1860 mm. |
| Plotis | 597 cm, 597 mm. |
| Gylis | 675 cm |
| Svoris | 70 kg, 77 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 253 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 333 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 220 l |
| Naudingoji šaldiklio talpa | 113 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Automatinis atitirpinimas | Ne |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Greitas užšaldymas | Taip |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Mechaninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Valdymas | Mechaninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 674 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |