- Prekė sandelyje
Šaldytuvas ELECTROLUX LRT7ME39X
Šaldytuvas ELECTROLUX LRT7ME39X
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 27 - 29*
d. d.
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Tipas | Fridge without freezer |
| Šaldymo technologijos tipas | Static |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 186 cm |
| Plotis | 59.5 cm |
| Gylis | 65 cm |
| Spalva | Stainless steel |
| Vėsusis stalčius | Artima 0°C zona |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Valdymas | Internal electronic control |
| Metinės energijos sąnaudos | 121 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 390 l |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Metalizuota galinė sienelė | Ne |
| Durų rankena | Taip |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Kompresoriaus tipas | Inverter |
| Ventiliatorius | Taip |
| Oro valymo filtras | Ne |
| Butelių lentyna | Yes |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Ne |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Triukšmo lygis | 40 dB |
| Garso lygio klasė | C |
| Klimato klasė | SN-N-ST-T |
| Standartizuotas aukštis | 190 cm |
| Wi-Fi | Ne |