- Prekė sandėlyje
Šaldytuvas be šaldiklio Beko RS9152WN
Šaldytuvas be šaldiklio Beko RS9152WN
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | RS9152WN |
| Aukštis | 84 cm, 850 mm. |
| Plotis | 48 cm, 480 mm. |
| Gylis | 50 cm |
| Svoris | 21 kg, 23.186 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Šaldytuvo tipas | Be šaldiklio |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 85 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 90 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 90 l |
| Triukšmo lygis | 39 dB |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldytuve | Statinis |
| Lentynų skaičius | 2 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas. Artimos 0 °C temperatūros zona- Ne |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Ne |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Valdymas | Mechaninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 450 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |