- Nauja
-
−1%
Sparkle Intel Arc A770 ROC 16GB juoda vaizdo plokštė užtikrina iki 7680 x 4320 pikselių raišką ir Ray Tracing funkciją, o jos galingas 2300 MHz procesorius su 32 branduoliais garantuoja aukštą našumą.
Sparkle Intel Arc A770 ROC 16GB juoda vaizdo plokštė užtikrina iki 7680 x 4320 pikselių raišką ir Ray Tracing funkciją, o jos galingas 2300 MHz procesorius su 32 branduoliais garantuoja aukštą našumą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
"Sparkle Intel Arc A770 ROC 16GB Juoda" vaizdo plokštė yra aukštos klasės GPU, skirtas reikalaujantiems žaidimams ir turinio kūrimui, palaikantis iki 7680 x 4320 pikselių maksimalią raišką.
Procesorius | |
|---|---|
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 pikselių |
| Ray Tracing | Taip |
| Vaizdo procesoriaus šeima | Intel |
| Procesoriaus dažnis | 2300 MHz |
| Procesoriaus branduoliai | 32 |
| Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Vaizdo procesorius | Arc A770 ROC |
Atmintis | |
| Duomenų perdavimo greitis | 17.5 Gbit/s |
| Atminties pralaidumas (maks) | 560 GB/s |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | GDDR6 |
| Diskretinė vaizdo plokštės atmintis | 16 GB |
| Atminties magistralė | 256 bit |
Dizainas | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Galinis skydelis medžiaga | Metalinis |
| Ventiliatorių skaičius | 2 |
| Minimalus sistemos maitinimo šaltinis | 650 W |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 880 g |
| Plotis | 281 mm |
| Aukštis | 51 mm |
| Gylis | 131 mm |
Veikimas | |
| Dual Link DVI | Ne |
| Integruotas TV imtuvas | Ne |
| OpenCL versija | 3.0 |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
Prievadai ir sąsajos | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 4.0 |
| DisplayPort kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| DisplayPort versija | 2.0 |
| HDMI versija | 2.0b |