GeForce RTX 5070 Ti turi 16 GB GDDR7 atminties ir 8960 CUDA branduolių. Jis palaiko iki 4 ekranų ir turi didžiausią dažnį 2452 MHz.
GeForce RTX 5070 Ti turi 16 GB GDDR7 atminties ir 8960 CUDA branduolių. Jis palaiko iki 4 ekranų ir turi didžiausią dažnį 2452 MHz.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
GeForce RTX 5070 Ti turi 16 GB GDDR7 atminties ir 8960 CUDA branduolių. Jis palaiko iki 4 ekranų ir turi didžiausią dažnį 2452 MHz.
Procesorius | |
|---|---|
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 5070 Ti |
| CUDA branduoliai | 8960 |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Procesoriaus dažnis | 2295 MHz |
| CUDA | Taip |
Atmintis | |
| Diskretinės grafikos kortelės atmintis | 16 GB |
| Atminties pralaidumas (maks) | 896 GB/s |
| Duomenų perdavimo greitis | 28 Gbit/s |
| Atminties magistralė | 256 bit |
| Grafikos kortelės atminties tipas | GDDR7 |
Dizainas | |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatoriai |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
Galia | |
| Papildomi maitinimo jungikliai | 2x 8-pin |
| Minimali sistemos maitinimo šaltinio galia | 750 W |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 116 mm |
| Gylis | 41 mm |
| Ilgis | 300 mm |
Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | FreeBSD |
| Palaikomos Linux operacinės sistemos | Taip |
Našumas | |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Integruotas TV imtuvas | Ne |
| NVIDIA Ansel | Taip |
| HDCP | Taip |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
Prievadai ir sąsajos | |
| HDMI versija | 2.1b |
| DisplayPort kiekis | 3 |
| DisplayPort versija | 2.1b |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Sąsajos tipas | PCI Express 5.0 |