TP-Link Omada 3-in-1 Gigabit VPN maršrutizatorius
TP-Link Omada 3-in-1 Gigabit VPN maršrutizatorius
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | CE, FCC, RoHS |
| „Flash“ atmintis | 4096 MB |
| Vidinė atmintis | 1024 MB |
| Procesoriaus dažnis | 1200 MHz |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Taip |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Išėjimo srovė | 2,43 A |
| Išėjimo įtampa | 53,5 V |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |
| NAT funkcionalumas | Kelių tinklų NAT; Virtualus serveris; NAT-DMZ; FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG; UPnP; |
| URL filtravimas | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–45 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Universalus prijungimas ir naudojimas (UPnP) | Taip |
| Ūgis | 35 mm |
| Gylis | 131 mm |
| Plotis | 226 mm |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Statinis maršrutas | Taip |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 1000, 100, 10 |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.3u |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Rankinis | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Palaikomi protokolai | TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, NTP, HTTP, HTTPS, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, SNMP |
| DHCP serveris | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| Kombinuotų SFP prievadų kiekis | 2 |
| Maitinimo per Ethernet (PoE) prievadų skaičius | 8 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 10 |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| SFP WAN | Taip |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| DSL WAN | Ne |
| Įspėjimai | Venkite sąlyčio su skysčiais, nes tai gali sukelti elektros smūgį. Produktas gali skleisti radijo bangas, kurios gali trikdyti kitų elektroninių prietaisų veikimą. Neatidarykite prietaiso korpuso – kyla elektros smūgio pavojus. |