TP-Link AX3000 viso namo „Mesh Wi-Fi 6“ įrenginys su „PoE“
TP-Link AX3000 viso namo „Mesh Wi-Fi 6“ įrenginys su „PoE“
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| MIMO | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| Universalus prijungimas ir naudojimas (UPnP) | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | „Android 5.0“, „Android 5.0“, „iOS 15“, „iOS 12“, „Android 9.0“, iOS 10.0, „Android 8.0“, „Android 8.0“, „iOS 13“, „iOS 13“, „Android 7.0“, „Android 7.0“, „Android 7.0“, iOS 9.0, iOS 9.0, iOS 9.0, iOS 9.0, „iOS 14“, „iOS 14“, „Android 6.0“, iOS 11.0, iOS 11.0 |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Ugniasienės apsauga | SPI užkarda |
| Palaikomos debesijos paslaugos | TP-Link ID |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Tėvų kontrolės funkcijos | Miego laikas, turinio filtras, tinkinti profiliai, laikas su šeima, laiko apdovanojimai, savaitinės / mėnesinės ataskaitos |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto tipas | Tinklo maršrutizatorius |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Maksimalus padengimas | 230 m² |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Ūgis | 68,6 mm |
| Gylis | 154 mm |
| Plotis | 154 mm |
| Įtrauktų vienetų skaičius | 1 vnt. |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA3, WPA2 WPA |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| Statinis IP adresas | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 2402 Mb/s |
| Svečio prieiga | Taip |
| Dinaminis IP adresas | Taip |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 1 |
| IGMP tarpinis serveris | Taip |
| Taškas-taškas protokolas per Ethernet (PPPoE) | Taip |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 Mb/s |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 1 |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Pažymėtas VLAN | Taip |
| Palaikomos programos | TP-Link Deco |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 2500 Mb/s, 1000 Mb/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |
| Įspėjimai | Produktas gali skleisti radijo bangas, kurios gali trikdyti kitų elektroninių prietaisų veikimą. Neatidarykite prietaiso korpuso – elektros smūgio pavojus. Venkite sąlyčio su skysčiais, nes tai gali sukelti elektros smūgį. |