-
−1%
TP-Link 8 prievadų 10/100/1000Mbps darbalaukio tinklo jungiklis
TP-Link 8 prievadų 10/100/1000Mbps darbalaukio tinklo jungiklis
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| LED indikatoriai | LAN, Veikla, Galia |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Stovo montavimas | Ne |
| Įėjimo srovė | 0,6 A |
| Maitinimo šaltinis | DC |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Taip |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 3,7 W |
| Įėjimo įtampa | 5 V |
| Šilumos išsklaidymas | 12,617 BTU/val. |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Jungiklio tipas | Nevaldomas |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Gylis | 99 mm |
| Ūgis | 25 mm |
| Plotis | 158 mm |
| Automatinis derėjimas | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Srauto valdymo palaikymas | Taip |
| 10G palaikymas | Ne |
| Automatinis MDI/MDI-X | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Pagrindiniai perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų tipai | Gigabito eternetas (10/100/1000) |
| Bazinių perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 8 |
| Gigabito Ethernet (varinio) prievadų kiekis | 8 |
| Maitinimo jungtis | Nuolatinės srovės lizdas |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85176990 |
| MAC adresų lentelė | 4000 įrašų |
| Jumbo rėmelių palaikymas | Taip |
| Jumbo rėmai | 16000 |
| Persiuntimo tarifas | 11,9 Mpps |
| Perjungimo pajėgumas | 16 Gb/s |
| Paketų buferinė atmintis | 1,5 MB |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Ne |
| Įspėjimai | Neatidarykite korpuso ir nebandykite jo taisyti patys. Užtikrinkite, kad įrenginys būtų tinkamai vėdinamas eksploatavimo metu. Gaminio negalima išmesti į įprastą šiukšliadėžę. Panaudotą elektroninę įrangą nuneškite į perdirbimo centrą pagal vietinius reikalavimus. |