TP-Link 16 prievadų Gigabit Easy Smart Switch su 8 prievadų PoE+
TP-Link 16 prievadų Gigabit Easy Smart Switch su 8 prievadų PoE+
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | 1U |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| LED indikatoriai | Taip |
| Stovo montavimas | Taip |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius(-iai) |
| Sukraunamas | Ne |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė / PoE |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 124,4 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Taip |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Perjungti sluoksnį | L2 |
| Jungiklio tipas | Tvarkoma |
| Ūgis | 44 mm |
| Gylis | 180 mm |
| Plotis | 294 mm |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3i, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p |
| Automatinis MDI/MDI-X | Taip |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Vario eterneto kabelių technologija | 100BASE-TX, 1000BASE-T, 10BASE-T |
| VLAN skaičius | 4000 |
| Automatinis derėjimas | Taip |
| Uosto veidrodinis atspindėjimas | Taip |
| 10G palaikymas | Ne |
| Srauto valdymo palaikymas | Taip |
| Transliacijų audrų kontrolė | Taip |
| Nuorodų agregavimas | Taip |
| Virtualaus LAN funkcijos | Pažymėtas VLAN, Uosto pagrindu veikiantis VLAN |
| Palaikomi kabelių tipai | 5 kategorija, 5e kategorija, 4 kategorija, 3 kategorija, 6 kategorija |
| Suderinamos operacinės sistemos | Langai |
| Maksimalus kabelio ilgis | 100 metrų |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Stovo tvirtinimo rinkinys | Taip |
| Atitikties sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC), RoHS, CE |
| Maitinimo jungtis | Kintamosios srovės lizdas |
| Pagrindiniai perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų tipai | Gigabito eternetas (10/100/1000) |
| Bazinių perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 16 |
| Gigabito Ethernet (varinio) prievadų kiekis | 16 |
| Perjungimo pajėgumas | 32 Gb/s |
| Saugokite ir persiųskite | Taip |
| MAC adresų lentelė | 8000 įrašų |
| Paketų buferinė atmintis | 4,1 MB |
| Jumbo rėmelių palaikymas | Taip |
| Eilių skaičius | 4 |
| Jumbo rėmai | 10000 |
| Persiuntimo tarifas | 23,8 Mpps |
| Bendras maitinimo per Ethernet (PoE) biudžetas | 110 W |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) kiekvienam prievadui | 30 W |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |
| Maitinimo per Ethernet ir (PoE+) prievadų skaičius | 8 |
| Įspėjimai | Neatidarykite korpuso ir nebandykite jo taisyti patys. Gaminio negalima išmesti į įprastą šiukšliadėžę. Panaudotą elektroninę įrangą nuneškite į perdirbimo centrą pagal vietinius reikalavimus. Užtikrinkite, kad įrenginys būtų tinkamai vėdinamas eksploatavimo metu. |
| Tvarumo atitiktis | Taip |