Tenda TX12 PRO belaidis maršruto parinktuvas Fast Ethernet Dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz) Juoda
Tenda TX12 PRO belaidis maršruto parinktuvas Fast Ethernet Dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz) Juoda
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Atitikties sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC), RoHS, CE |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Sistema |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 1,5 A |
| Saugumo algoritmai | WPA2-PSK, WPA-PSK, WPS, WPA WPA3-SAE |
| demilitarinės zonos palaikymas | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| WPS mygtukas | Taip |
| MIMO | Taip |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Plotis | 267 mm |
| Ūgis | 222 mm |
| Gylis | 166 mm |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| SSID pagrįstas VLAN priskyrimas | Taip |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Greitas Ethernet |
| Maksimali siųstuvo galia (2,4 GHz) | 20 dBmW |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10, 100, 1000 Mb/s |
| Maksimali siųstuvo galia (5 GHz) | 23 dBmW |
| VPN serveris | PPTP klientas PPTP serveris L2TP klientas PPTP pralaidumas L2TP pralaidumas IPSec pralaidumas |
| Ethernet LAN | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11b, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11g, „Wi-Fi 4“ (802.11n), „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 2402 Mb/s |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 2402 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 Mb/s |
| Universalus prijungimas ir naudojimas (UPnP) | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| USB prievadas | Ne |
| WAN prievadų kiekis | 1 |
| Antenos stiprinimo lygis (maks.) | 6 dBi |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 5 |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| DSL WAN | Ne |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| Įspėjimai | Neatidarykite prietaiso korpuso – elektros smūgio pavojus. Produktas gali skleisti radijo bangas, kurios gali trikdyti kitų elektroninių prietaisų veikimą. Venkite sąlyčio su skysčiais, nes tai gali sukelti elektros smūgį. |