„Mercusys AC1300“ viso namų tinklo „Wi-Fi“ sistema
„Mercusys AC1300“ viso namų tinklo „Wi-Fi“ sistema
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tėvų kontrolės funkcijos | Turinio filtras, interneto pristabdymas, laiko valdikliai |
| Ugniasienės apsauga | SPI užkarda |
| DHCP serveris | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Ūgis | 88 mm |
| Plotis | 88 mm |
| Gylis | 88 mm |
| Įtrauktų vienetų skaičius | 3 vnt. |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 3 vnt. |
| Taškas-taškas protokolas per Ethernet (PPPoE) | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11v, IEEE 802.11r, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k |
| Saugumo algoritmai | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11g, 802.11a, „Wi-Fi 4“ (802.11n), „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11b |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 400 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 867 Mb/s |
| Svečio prieiga | Taip |
| Statinis IP adresas | Taip |
| Dinaminis IP adresas | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai (IPv6) | Taip |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85171800 |
| Įspėjimai | Venkite tiesioginio sąlyčio su vandeniu,. Nelaikykite ilgalaikėje drėgmėje. Elektroninius gaminius reikia perdirbti specializuotose elektroninių atliekų surinkimo vietose. |