Mercusys 5 prievadų 10/100Mbps darbalaukio jungiklis
Mercusys 5 prievadų 10/100Mbps darbalaukio jungiklis






Mercusys 5 prievadų 10/100Mbps darbalaukio jungiklis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Balta |
| Stovo montavimas | Ne |
| LED indikatoriai | Galia, LAN |
| Sukraunamas | Ne |
| Išėjimo įtampa | 5 V |
| Išėjimo srovė | 0,6 A |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Plotis | 82 mm |
| Gylis | 49 mm |
| Ūgis | 21 mm |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Pilnas dvipusis | Taip |
| Automatinis MDI/MDI-X | Taip |
| 10G palaikymas | Ne |
| Palaikomas automatinis MAC adreso mokymasis | Taip |
| Buferio dydis | 768 KB |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Maitinimo jungtis | Nuolatinės srovės lizdas |
| Pagrindiniai perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų tipai | Greitas Ethernet (10/100) |
| Bazinių perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 5 |
| Perjungimo pajėgumas | 1 Gb/s |
| Saugokite ir persiųskite | Taip |
| Jumbo rėmelių palaikymas | Taip |
| Jumbo rėmai | 2000 m. |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Ne |