- Prekė sandėlyje
Mercusys 5 prievadų 10/100Mbps darbalaukio jungiklis
Mercusys 5 prievadų 10/100Mbps darbalaukio jungiklis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | White |
| LED indicators | Power, LAN |
| Stackable | No |
| Rack mounting | No |
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 0.6 A |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Width | 82 mm |
| Depth | 49 mm |
| Height | 21 mm |
| Networking standards | IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3 |
| Full duplex | Yes |
| 10G support | No |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| MAC address auto-learning supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Buffer size | 768 KB |
| Power connector | DC-in jack |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Switching capacity | 1 Gbit/s |
| Jumbo frames support | Yes |
| Jumbo frames | 2000 |
| Store-and-forward | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | No |