Maršrutizatorius TP-LINK Archer AX12
Maršrutizatorius TP-LINK Archer AX12
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 1 A |
| URL filtravimas | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA2-PSK, WPA2-Enterprise, WPA WPA3 |
| Ugniasienė | Taip |
| demilitarinės zonos palaikymas | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| MU-MIMO technologija | Ne |
| Plotis | 215 mm |
| Gylis | 117 mm |
| Ūgis | 32 mm |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Porto paleidimas | Taip |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| VPN serveris | Atidaryti VPN, PPTP |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45), Kintamoji srovė |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 1201 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11g, 802.11a, „Wi-Fi 6“ (802.11ax), „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11b |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1201 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 300 Mb/s |
| Universalus prijungimas ir paleidimas (UPnP) | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Ethernet WAN prievadų skaičius | 1 |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| DSL WAN | Ne |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| 4G | Ne |
| 3G | Ne |