- Nauja
-
−5%
„Keenetic Orbiter Pro AC1300 Mesh Wi-Fi 5“ maršrutizatorius / ilgintuvas / prieigos taškas su 2 prievadų gigabito išmaniuoju komutatoriumi ir maitinimu per Ethernet
„Keenetic Orbiter Pro AC1300 Mesh Wi-Fi 5“ maršrutizatorius / ilgintuvas / prieigos taškas su 2 prievadų gigabito išmaniuoju komutatoriumi ir maitinimu per Ethernet
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Palaikomas WAN tipas | Daugiafunkcis WAN |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Androidas, iOS |
| DHCP serveris | Taip |
| Ugniasienės apsauga | SPI |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Universalus prijungimas ir paleidimas (UPnP) | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Spindulio formavimas | Taip |
| MIMO | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Vidinė atmintis | 128 MB |
| „Flash“ atmintis | 128 MB |
| DHCP klientas | Taip |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Antenų kiekis | 2 |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto tipas | Tinklo maršrutizatorius |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–95 % |
| Ūgis | 38 mm |
| Gylis | 170 mm |
| Svoris | 488 g |
| Plotis | 170 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| VPN palaikymas | PPTP (klientas/serveris) L2TP per IPSec (klientas/serveris) „OpenVPN“ (klientas/serveris) SSTP (klientas/serveris) IPsec VPN (klientas/serveris) |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 867 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 400 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 7 |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11v, IEEE 802.11a, IEEE 802.11r, IEEE 802.11k |
| Saugumo algoritmai | WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA3-Įmonė, WPA3-PSK, HTTPS, WEP WPA2-PSK, SSH, SKOLINGA |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1300 Mb/s |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 1000, 100, 10 |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |