- Nauja
-
−4%
„Keenetic Buddy 4 Mesh“ palaikantis N300 „Wi-Fi“ diapazono plėtiklis su greitu Ethernet prievadu
„Keenetic Buddy 4 Mesh“ palaikantis N300 „Wi-Fi“ diapazono plėtiklis su greitu Ethernet prievadu
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vidinės atminties tipas | DDR2 |
| Procesoriaus branduoliai | 1 |
| Procesoriaus dažnis | 575 MHz |
| Vidinė atmintis | 64 MB |
| „Flash“ atmintis | 32 MB |
| Procesoriaus gamintojas | MediaTek |
| Procesoriaus modelis | MediaTek MT7628N |
| Produkto spalva | Pilka, Balta |
| LED indikatoriai | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–95 % |
| MAC adresų filtravimas | Taip |
| Atsarginės kopijos funkcija | Taip |
| Dinaminis dažnio pasirinkimas (DFS) | Ne |
| Įvykių registravimas | Taip |
| Debesyje valdomas | Taip |
| Belaidis tinklas | Taip |
| Komandinės eilutės sąsaja (CLI) | Taip |
| IPv4 ir IPv6 funkcijos | IPv6 SSH, IPv6 Telnet |
| Gylis | 41 mm |
| Plotis | 68 mm |
| Ūgis | 128 mm |
| Svoris | 156 g |
| „Wi-Fi“ duomenų perdavimo sparta (maks.) | 300 Mb/s |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11n, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11k |
| Saugumo algoritmai | WEP WPA2-PSK, WPA3-Įmonė, WPA2-Enterprise, WPA-PSK, WPA3-PSK, SKOLINGA |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Vieno dažnio (2,4 GHz) |
| „Wi-Fi“ multimedija (WMM)/(WME) | Taip |
| Kabelių technologija | 10/100Base-T(X) |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 4“ (802.11n) |
| MU-MIMO technologija | Ne |
| Duomenų perdavimo sparta | 300 Mb/s |
| Tipas | Tinklo kartotuvas |
| WPS mygtukas | Taip |
| Ryšio laiko sąžiningumas (ATF) | Ne |
| Tiesioginė arba prieiga iš debesies per „KeenDNS“ | Taip |
| Mobiliųjų programėlių palaikymas | Taip |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 7 |
| Svečio prieiga | Taip |
| Žiniatinklio sąrankos vedlys | Taip |
| Spindulio formavimas | Ne |
| Atnaujinama programinė įranga | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100 |
| Palaikomų įrenginių skaičius | 75 |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 2 |