Išorinis tinklo adapteris TP-Link Archer TXE70UH WLAN 5400 Mbit/s USB 3.0
Išorinis tinklo adapteris TP-Link Archer TXE70UH WLAN 5400 Mbit/s USB 3.0
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Atitikties sertifikatai | RoHS, CE, Federalinė ryšių komisija (FCC) |
| LED indikatoriai | Taip |
| Komponentas skirtas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Produkto spalva | Juoda |
| Vidinis | Ne |
| Antenos dizainas | Vidinis |
| Antena | Taip |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Gylis | 14,8 mm |
| Ūgis | 111,7 mm |
| Plotis | 30,5 mm |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax), „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11a, „Wi-Fi 6“ (802.11ax), 802.11g, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11b |
| Saugumo algoritmai | WPA2 WPA WPA3, WEP WPA2-PSK |
| Palaikomi WLAN duomenų perdavimo greičiai | 300 Mb/s, 1732 m. 11, 54, 574, 400, 2402 Mb/s |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| Dažnių diapazonas | 2,4–6 GHz |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 5400 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Trijų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“ |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Pridedami laidai | USB |
| USB versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | USB |
| Sąsaja | WLAN |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Tvarumo sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC), CE, RoHS |
| Tvarumo atitiktis | Taip |