- Prekė sandėlyje
„Cudy WR300“ belaidis maršruto parinktuvas „Fast Ethernet“ vienos juostos (2,4 GHz) baltas
„Cudy WR300“ belaidis maršruto parinktuvas „Fast Ethernet“ vienos juostos (2,4 GHz) baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| On/off switch | Yes |
| Product type | Tabletop router |
| Wall mountable | Yes |
| LED indicators | Activity, Power |
| Product colour | White |
| Power source type | DC |
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 1 A |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Security algorithms | WEP, WPA2, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA |
| Firewall | Yes |
| DoS attack prevention | Yes |
| Guest access | Yes |
| Parental control | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Firewall security | DoS, SPI Firewall;IP Address Filter/MAC Address Filter/Domain Filter;IP and MAC Address Binding |
| DMZ support | Yes |
| Schedule access | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Web-based management | Yes |
| Reset button | Yes |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Remote management | Yes |
| Bandwidth control | Yes |
| Width | 259 mm |
| Depth | 169 mm |
| Height | 64 mm |
| Receiver sensitivity | 5GHz 11a 6Mbps : -96dBm, 11a 54Mbps: -79dBm 11ac HT20: -71dBm, 11ac HT40: -66dBm, 11ac HT80: -63dBm, 11n HT20: -72dBm, 11n HT40: -71dBm;2.4GHz 11g 54M: -77dBm 11n HT20: -74dBm, 11n HT40: -72dBm |
| Ethernet LAN data rates | 10, 100 |
| Ethernet LAN | Yes |
| VPN Passthrough | Yes |
| Number of guest networks (5 GHz) | 1 |
| Port triggering | Yes |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Port forwarding | Yes |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| WLAN data transfer rate (max) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| DHCP client | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| DC-in jack | Yes |
| USB port | No |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Antenna design | External |
| DSL WAN | No |
| WAN connection type | RJ-45 |
| SIM card slot | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| Ethernet WAN | Yes |
| 5G | No |
| 4G | No |
| 3G | No |
| Warnings | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Avoid contact with liquids as this may cause electric shock., Do not open the appliance housing - risk of electric shock. |