Seek Thermal SW-AAA šiluminio vaizdo kamera Juoda, pilka Integruotas 206 x 156 pikselių ekranas
Seek Thermal SW-AAA šiluminio vaizdo kamera Juoda, pilka Integruotas 206 x 156 pikselių ekranas








Seek Thermal SW-AAA šiluminio vaizdo kamera Juoda, pilka Integruotas 206 x 156 pikselių ekranas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Wi-Fi | Yes |
| Display diagonal | 8.89 cm (3.5") |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Grey, Black |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Display resolution | 206 x 156 pixels |
| Width | 28 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 205 g |
| Vertical field of view | 36° |
| Horizontal field of view | 36° |
| Thermal frame rate | 9 Hz |
| Cables included | USB |
| Wrist strap included | Yes |
| Manual | Yes |