-
−1%
Medisana HG 100 Indoor Elektroninis higrometras Baltas
Medisana HG 100 Indoor Elektroninis higrometras Baltas






Medisana HG 100 Indoor Elektroninis higrometras Baltas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Temperatūros matavimo vienetai | °C |
| Produkto spalva | Balta |
| Termometras | Taip |
| Temperatūros matavimo diapazonas | -10–50 °C |
| Drėgmės matavimo diapazonas | 20–90 % |
| Tipas | Elektroninis higrometras |
| Tikslas | Vidinis |
| Paskirties vieta | Siena, Lentelė |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Svoris | 60 g |
| Ūgis | 20 mm |
| Gylis | 70 mm |
| Plotis | 82 mm |
| Ekrano tipas | Skaitmeninis |
| Ekrano formos koeficientas | Stačiakampis |
| Baterijos tipas | AAA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos įtampa | 1,5 V |