FLIR ONE Pro Andorid (USB-C) juoda
FLIR ONE Pro Andorid (USB-C) juoda





FLIR ONE Pro Andorid (USB-C) juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | MFi (iOS versija), RoHS, CE/FCC, CEC-BC, EN61233 |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Svoris | 36,5 g |
| Plotis | 34 mm |
| Ūgis | 68 mm |
| Gylis | 14 mm |
| Infraraudonųjų spindulių spektro juosta | 8–14 µm |
| Terminis jautrumas (NETD) | 150 mK |
| Terminis kadrų dažnis | 8,7 Hz |
| Rankinis | Taip |
| Riešo dirželis pridedamas | Ne |
| Į komplektą įeina akumuliatoriaus įkroviklis | Ne |
| Pridedami laidai | USB A tipo į USB C tipo |
| Valymo šluostė | Ne |
| USB prievadas | Taip |
| Įėjimo srovė | 1 A |
| Baterijos lygio indikatorius | Taip |
| Įėjimo įtampa | 5 V |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 1 val. |
| Fiksuotas židinio nuotolis | 150 mm |
| Fiksuotas fokusavimas | Taip |