- Prekė sandėlyje
TELEVIZORIUS XIAOMI TV A PRO 2026 43
TELEVIZORIUS XIAOMI TV A PRO 2026 43
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | XIAOMI, Xiaomi |
| Plotis | 95.7 cm, 114 mm. |
| Gylis | 7.2 cm |
| Gylis su stovu | 7.2 cm |
| Aukštis | 55.3 cm, 635 mm. |
| Aukštis su stovu | 65.3 cm |
| Svoris | 5.9 kg, 8.2 kg. |
| Svoris be stovo | 5 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Ekrano tipas | LED |
| Ekrano įstrižainė | 43 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 60 Hz |
| Garso galia | 20 W |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-C |
| HDMI lizdų skaičius | 20. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| DLNA | Ne |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 1070 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |