Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
TCL V6C serijoje taip pat yra pažangiausia išmaniojo televizoriaus sistema: „Google TV“ su integruotu „Google Assistant“.
Dėl aukštos kokybės garsiakalbių galite mėgautis įtraukiančia „Dolby Atmos“ garso kokybe arba perduoti ją į TCL garso juostą.
Funkcionalus elegantiškumas: TCL V6C serijos dizainas be rėmelio ir metalinis leidžia mėgautis didesniu mėgstamo vaizdo kiekiu.
| Santrauka | TCL V6C 75V6C. Ekrano įstrižainė: 190,5 cm (75"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: DLED, Ekrano forma: Plokščia, LED foninio apšvietimo tipas: Direct-LED. Išmanusis televizorius. Judesių interpoliacijos technologija: PPI (vaizdo našumo indeksas) 2500, Ekrano ryškumas: 330 cd/m², Reakcijos laikas: 6,5 ms, Kontrasto santykis (tipinis): 5000:1. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Metalinė |
| Vieneto dėžutės aukštis | 1.11 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1,85 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,17 |
| Spalvų gamos standartas | NTSC |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 5000:1 |
| Ekrano ryškumas | 330 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 75 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 189,3 cm |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | DLED |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Mega kontrastas |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| LED foninio apšvietimo tipas | Tiesioginis LED |
| Judesio interpoliacijos technologija | PPI (vaizdo našumo indeksas) 2500 |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Didžiausio šviesumo santykis | 65 % |
| Reakcijos laikas | 6,5 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Programėlių platinimo platforma | „Google Play“ |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Hibridinio transliavimo plačiajuosčio ryšio televizijos (HbbTV) versija | 2.0.2 |
| Internetinė televizija | Taip |
| Gyvenimo būdo programėlės | „Google“ programos |
| Muzikos programėlės | „Spotify“ |
| Įdiegta operacinė sistema | „Google“ televizija |
| Ekrano veidrodinis atspindėjimas | Taip |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Laiko poslinkis | Taip |
| Vaizdo įrašų programėlės | „All 4“ / „Amazon Prime Video“ / „BBC iPlayer“ / „Disney+“ / „Google TV“ / „HBO“ / „ITV Hub“ / „ITV X“ / „My5“ / „Netflix“ / „NOW TV“ / „Twitch“ / „YouTube“ |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija | 1.4 |
| Vartotojų elektronikos valdymas (CEC) | T-link |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| HDMI greitasis perjungimas | Taip |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| RF jungties tipas | F, IEC |
| RF prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| Garso dekoderiai | Dolby Atmos |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 30 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ profiliai | A2DP/HID |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Ethernet LAN | Taip |
| Miracast | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Įvadiniai metai | 2025 m. |
| Skydinio montavimo sąsaja | 300 x 300 mm |
| Produkto spalva | Metalinis |
| Stovo tipas | Kojos stovi |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| 4K „Ultra HD“ raiškos didinimas | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Automatinis budėjimo režimas | Taip |
| Dolby Vision | Taip |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), žaidimo meistras |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „Dolby Vision“ / HDR 10+ / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Nuotraukų apdorojimo technologija | TCL AiPQ Pro procesorius |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| USB atkūrimas | Taip |
| Vaizdo įrašų glaudinimo formatai | H.264/H.265/MPEG2 |
| Analoginio signalo formato sistema | NTSC / PAL BG / PAL I / PAL L / SECAM D / K / SECAM L |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S2 / DVB-T2 |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Valdymo tipas | Nuotolinis |
| Elektroninis programų gidas (EPG) | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 59 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Programavimo laikotarpis | 8 dienos |
| Miego laikmatis | Taip |
| Balso valdymas | Taip |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Veikia su „Samsung Bixby“ | Ne |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 165 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 105 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos taupymo režimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| TCL technologijos (AV/TV) | 4K HDR ekranas / integruotas „Chromecast“ / HVA ekranas / judesio aiškumas / „T-cast“ |
| Gylis (su stovu) | 351 mm |
| Gylis (be stovo) | 76 mm |
| Aukštis (su stovu) | 1025 mm |
| Aukštis (be stovo) | 959 mm |
| Stovo gylis | 351 mm |
| Stovo plotis | 1288 mm |
| Svoris (su stovu) | 18200 g |
| Svoris (be stovo) | 17960 g |
| Plotis (su stovu) | 1667 mm |
| Plotis (be stovo) | 1667 mm |
| Rankinis | Taip |
| Pakuotės gylis | 175 mm |
| Pakuotės aukštis | 115 mm |
| Pakuotės svoris | 28000 g |
| Pakuotės plotis | 1845 mm |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Varžtai įtraukti | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Montavimo rinkinys | Ne |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | RC833A |
| 3D | Ne |
| Dizainas be rėmelio iš 4 pusių | Taip |
| Analoginis imtuvas | Taip |
| Kilmės šalis | Kinija |
| DVB-T2 imtuvas | Taip |
| HDMI | Taip |
| Hibridinė logaritminė gama (HLG) | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Taip |
| Judesio valdymas | Taip |
| Išmaniųjų televizorių programėlės | „Netflix“, „YouTube“, „Amazon Prime“, „AppleTV+“, „Google Play“ programėlės |
| Stovas | taip |
| Paruoštas „Wi-Fi“ ryšiui | Taip |
| Siuntimo dėžės gylis | 185 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 111 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 27,7999992370605 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 17 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2179767/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2179767 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,3491 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 18,2 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 27,8 kg |