43 colių 4K Ultra HD išmanusis televizorius su Google TV ir integruotu Chromecast. Jame yra 2 GB RAM, 10200 MB vidinės atminties ir daugybė vaizdo programėlių, tokių kaip Netflix ir YouTube.
43 colių 4K Ultra HD išmanusis televizorius su Google TV ir integruotu Chromecast. Jame yra 2 GB RAM, 10200 MB vidinės atminties ir daugybė vaizdo programėlių, tokių kaip Netflix ir YouTube.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
43 colių 4K Ultra HD Smart TV su Google TV ir integruotu Chromecast. Savybės: 2 GB RAM, 10200 MB vidinės atminties ir daugybė vaizdo programų, tokių kaip Netflix ir YouTube.
Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Vidinė atmintis | 10200 MB |
| RAM talpa | 2 GB |
Dizainas | |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Panelės tvirtinimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Stovo tipas | Kojų stovas |
| Be rėmelio dizainas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
Galia | |
| Maksimali galia | 90 W |
| Galia budėjimo režime | 0.5 W |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris (su stovu) | 5.8 kg |
| Aukštis (be stovo) | 558 mm |
| Plotis (be stovo) | 957 mm |
Tinklas | |
| Wi-Fi standartai | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth versija | 5.2 |
Veikimas | |
| Vaizdo apdorojimo technologija | TCL AiPQ procesorius |
| Palaikomi vaizdo formatai | AVI, WEBM, MP4, VP9, H.264, AV1, H.265, MPG, TS, MKV |
Prievadai ir sąsajos | |
| HDMI prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 1 |
Smart TV funkcijos | |
| Įdiegta operacinė sistema | Google TV |
| Programų platinimo platforma | Google Play |