55 colių 4K Ultra HD Smart TV su HDR10+ ir Tizen operacine sistema. Jame yra Wi-Fi ryšys, Bluetooth 5.3 ir trys HDMI prievadai.
55 colių 4K Ultra HD Smart TV su HDR10+ ir Tizen operacine sistema. Jame yra Wi-Fi ryšys, Bluetooth 5.3 ir trys HDMI prievadai.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
55 colių 4K Ultra HD Smart TV su HDR10+ ir Tizen operacine sistema. Pagrindinės savybės: Wi-Fi ryšys, Bluetooth 5.3 ir trys HDMI prievadai.
Dizainas | |
|---|---|
| Įvedimo metai | 2025 |
| Rėmelio tipas | 3 Be rėmelio |
| Stovo tipas | Kojo stovas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Panele montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| VESA montavimas | Taip |
Galia | |
| Energijos efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 79 kWh |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 118 kWh |
| AC įėjimo įtampa | 220-240 V |
| Galia (tipiškai) | 79 W |
| Galia (budėjimo režimas) | 0.5 W |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis (be stovo) | 707.8 mm |
| Svoris (be stovo) | 9.6 kg |
| Plotis (be stovo) | 1224.6 mm |
| Gylis (be stovo) | 76.6 mm |
Tinklas | |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Taip |
Veikimas | |
| Žaidimų funkcijos | Automatinis mažo delsimo režimas (ALLM), kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| Aukštos dinaminės raiškos (HDR) technologija | HDR10 Plus |
Garso | |
| RMS galia | 20 W |
Prievadai ir sąsajos | |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
Smart TV | |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen |