- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS QE75QN70FAUXXH
TELEVIZORIUS QE75QN70FAUXXH
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Plotis | 167.75 cm, 164 mm. |
| Gylis | 2.66 cm |
| Gylis su stovu | 33.15 cm |
| Aukštis | 96.07 cm, 1080 mm. |
| Aukštis su stovu | 101.62 cm |
| Svoris | 30.9 kg, 38.15 kg. |
| Svoris be stovo | 29.6 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 260 W |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Metinės energijos sąnaudos | 114 kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Ekrano įstrižainė | 75 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 144 Hz |
| Garso galia | 22 W |
| Vaizdo gerinimo sistemos | Neo Quantum HDR. HDR 10+. Quantum Mini LED. Supreme UHD Dimming. Real Depth Enhancer. Motion Xcelerator 144Hz. Filmmaker režimas (FMM). HDR ryškumo optimizatorius. USB 2.0 jungčių skaičius- 2 |
| Garso sistema | Q-Symphony, Adaptive Sound |
| Procesoriaus modelis | NQ4 AI Gen2 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2/C/C2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Kitos jungtys | CI, RF, Skaitmeninis optinis audio išėjimas, Anynet + (HDMI-CEC). "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| VESA standartas | 400 x 400 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Gamybos metai | 2025 |
| Ilgis | 1815 mm. |
| Pagaminimo šalis | HU |