- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS QE55Q7FAAUXXH SAMSUNG
TELEVIZORIUS QE55Q7FAAUXXH SAMSUNG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Plotis | 123.41 cm, 127 mm. |
| Gylis | 6.03 cm |
| Gylis su stovu | 23.7 cm |
| Aukštis | 71.08 cm, 819 mm. |
| Aukštis su stovu | 75.8 cm |
| Svoris | 11.6 kg, 15.6303 kg. |
| Svoris be stovo | 11.3 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 130 W |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Metinės energijos sąnaudos | 110 kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Ekrano įstrižainė | 55 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 50 Hz |
| Garso galia | 20 W |
| Vaizdo gerinimo sistemos | Quantum HDR. HDR 10+. Supreme UHD Dimming. Motion Xcelerator. Filmmaker Mode (FMM). HDR Brightness Optimizer. Color Booster Pro. USB 2.0 jungčių skaičius- 1 |
| Garso sistema | Q-Symphony, Adaptive Sound |
| Procesoriaus modelis | Q4 AI |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2CS2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| S/PDIF jungtis | Ne. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Kitos jungtys | CI, RF, Anynet + (HDMI-CEC). "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Gamybos metai | 2025 |
| Ilgis | 1369 mm. |
| Pagaminimo šalis | HU |