- Nauja
-
−7%
55 colių 4K Ultra HD išmanusis televizorius su Wi-Fi ryšiu ir aplinkos apšvietimu. Jame yra balso valdymas, keli HDMI ir USB prievadai bei HDR10+ palaikymas.
55 colių 4K Ultra HD išmanusis televizorius su Wi-Fi ryšiu ir aplinkos apšvietimu. Jame yra balso valdymas, keli HDMI ir USB prievadai bei HDR10+ palaikymas.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
55 colių 4K Ultra HD Smart TV su Wi-Fi ryšiu ir aplinkos apšvietimu. Savybės: balso valdymas, keli HDMI ir USB prievadai, HDR10+ palaikymas.
Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
Dizainas | |
| Aplinkos apšvietimas | Taip |
| Stovo spalva | Juoda |
| Korpusas | Plastikas |
| Signalo stiprumo indikacija | Taip |
| Be rėmelio dizainas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Stovo tipas | Kojų stovas |
| Panelės tvirtinimo sąsaja | 200 x 100 mm |
Elektros energija | |
| Energijos efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos efektyvumo skalė | A iki G |
| Energijos taupymo režimas | Taip |
| Galia (budėjimo režimas) | 0.5 W |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
Svoris ir matmenys | |
| Stovo plotis | 81 cm |
| Svoris (su stovu) | 9.9 kg |
| Svoris (be stovo) | 9.7 kg |
| Gylis (be stovo) | 88 mm |
| Plotis (be stovo) | 1226 mm |
| Aukštis (be stovo) | 715 mm |
| Gylis (su stovu) | 256 mm |
| Aukštis (su stovu) | 735 mm |
Tinklas | |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Taip |
| Bluetooth versija | 5.2 |
Veikimas | |
| Aukštos dinaminės raiškos (HDR) technologija | HDR10 Plus, HLG, HDR10 |
| Vaizdo apdorojimo technologija | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Apšvietimo reguliavimo technologija | Micro Dimming |
Prievadai ir sąsajos | |
| HDMI prievadų skaičius | 3 |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
Smart TV | |
| Įdiegtos operacinės sistemos | Titan OS |
| Ekraano atspindėjimas | Taip |
TV imtuvas | |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T, DVB-S, DVB-T2 HD |