- Prekė sandėlyje
-
−4%
55 colių 4K Ultra HD Smart TV su Wi-Fi ryšiu ir palaikymu kelioms transliavimo programėlėms. Savybės apima Dolby Atmos garsą, HDMI 2.1 jungtis ir natūralų atnaujinimo dažnį, siekiant 120 Hz.
55 colių 4K Ultra HD Smart TV su Wi-Fi ryšiu ir palaikymu kelioms transliavimo programėlėms. Savybės apima Dolby Atmos garsą, HDMI 2.1 jungtis ir natūralų atnaujinimo dažnį, siekiant 120 Hz.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
55 colių 4K Ultra HD Smart TV su Wi-Fi ryšiu ir daugybe srautinio perdavimo programų palaikymo. Savybės: Dolby Atmos garsas, HDMI 2.1 prievadai ir natūralus atnaujinimo dažnis 120 Hz. Operacinė sistema: Titan OS.
Savybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | 4K Ultra HD Smart TV |
| Prekės ženklas | Philips |
| Modelis | 55MLED920 |
Specifikacijos | |
| Ekrano dydis | 55 coliai (139,7 cm) |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių (4K Ultra HD) |
| Ekrano technologija | QD-Mini LED |
| Natyvus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Garso galia | 40 W |
| Garsiakalbių skaičius | 4 |
| Smart TV | Taip |
| Operacinė sistema | Titan OS |
| Wi-Fi | Taip (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| HDMI prievadai | 4 (HDMI 2.1) |
| USB prievadai | 2 (USB 3.2 Gen 1) |
| Ethernet LAN | Taip |
| Energijos suvartojimas (SDR) | 77 kWh per 1000 valandų |
| Energijos efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (HDR) | 193 kWh per 1000 valandų |
| Energijos efektyvumo klasė (HDR) | G |
Matmenys ir svoris | |
| Aukštis (be stovo) | 719 mm |
| Plotis (be stovo) | 1226 mm |
| Gylys (be stovo) | 65 mm |
| Svoris (be stovo) | 11.5 kg |
| Aukštis (su stovu) | 778 mm |
| Svoris (su stovu) | 11.9 kg |
Saugos įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |