Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
32 colių ekranas su HD Ready raiška užtikrina aiškią vaizdo kokybę.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Taip |
Galia | |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 27 kWh |
| Galia (budėjimo režimas) | 0.5 W |
| AC įtampa | 100 - 240 V |
| Galia (maksimali) | 27 W |
Veikimo sąlygos | |
| Veikimo temperatūra | 5 - 40 °C |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis (be stovo) | 424 mm |
| Gylis (be stovo) | 82 mm |
| Plotis (be stovo) | 716 mm |
Tinklas | |
| Ethernet LAN | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
Pakuotės turinys | |
| Nuotolinio valdymo pultas įtrauktas | Taip |
| Stalo stovas | Taip |
Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 80 cm (31.5") |
| Ekrano technologija | LED |
Garso | |
| RMS galia | 10 W |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
Prievadai ir sąsajos | |
| Kombinuotas vaizdo įėjimas | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
Tvarumas | |
| EPREL kodas | 1847161 |