

Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
4K UHD išmanusis televizorius 43UR78GC
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.lg.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,655 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.05 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,135 |
| Ekrano ryškumas | 280 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 43" |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 108 cm |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 50 Hz |
| Įdiegta operacinė sistema | WebOS |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| RF įvestis | 2 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Siuntimo dėžės gylis | 105 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 65,5 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 10,6 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 13,5 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2196949/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G |
| EPREL registracijos numeris | 2196949 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | 43UR78GC |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0928463 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 8,9 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 10,6 kg |