32 colių Full HD ekranas su integruotu Wi-Fi, užtikrinančiu patogų prisijungimą prie interneto.
32 colių Full HD ekranas su integruotu Wi-Fi, užtikrinančiu patogų prisijungimą prie interneto.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
32 colių (81.3 cm) Full HD Smart TV su integruotu Wi-Fi, užtikrinančiu lengvą prisijungimą prie interneto.
Dizainas | |
|---|---|
| Panele montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| VESA montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Stovo spalva | Balta |
Galia | |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 40 kWh |
| Energijos efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 27 kWh |
| Energijos efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos efektyvumo skalė | A iki G |
Valdymo funkcijos | |
| Balso valdymas | Taip |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis (su stovu) | 464 mm |
| Svoris (su stovu) | 4.7 kg |
| Gylis (be stovo) | 82.9 mm |
| Plotis (su stovu) | 736 mm |
| Aukštis (be stovo) | 437 mm |
| Gylis (su stovu) | 180 mm |
| Svoris (be stovo) | 4.65 kg |
Tinklas | |
| Interneto naršyklė | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | Taip |
Veikimas | |
| Palaikomas HDR | Taip |
| HDR technologija | Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR10 Pro |
| USB įrašymas | Taip |
Ekranas | |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus atnaujinimo dažnis | 50 Hz |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano įstrižainė | 81.3 cm (32") |
| HD tipas | Full HD |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
Garso sistema | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Garso dekoderiai | Dolby Digital |
| RMS galia | 10 W |
Prievadai ir sąsajos | |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |